Choď na obsah Choď na menu
 


časť Madonninho koncertu venovaná MJ,michael jackson straší v Neverlande

6. 7. 2009

Iste ste počuli, že "kráľ popu" Michael Jacksonzomrel na zlyhanie srdca.Hold mu vzdali napr. Madonna, Ashley Tisdale ale aj Miley Cyrus.

TExt: Madonna mu dala hold na jej koncerte takto podľa mňa to je pekné:

LONDÝN - Americká speváčka Madonna v sobotu v londýnskej O2 Aréne v rámci svojho koncertného turné Sticky & Sweet vzdala hold "kráľovi popu" Michaelovi Jacksonovi, ktorý zomrel minulý týždeň vo veku 50 rokov po zástave srdca. Madonna vystúpila v rovnakej hale, kde mal Jackson 13. júla začať sériu 50 koncertov, ktoré mali byť jeho návratom na koncertné pódia. Zatiaľ čo Madonna spievala hit Holiday, objavil sa v pozadí obraz mladého Michaela Jacksona. Potom spolu s "kráľovnou popu" vystupoval tanečník, ktorý mal podľa vzoru Michaela Jacksona na sebe klobúk, čierne trblietavé sako, biele tričko, bielu rukavicu a biele ponožky. Tanečník na Jacksonovu pieseň Wanna Be Starting Something predviedol choreografiu založenú na typických Jacksonových prvkoch, vrátane legendárneho moonwalku. Madonna o Jacksonovi hovorila ako o "jednom z najväčších umelcov, aké kedy svet poznal" a tanečníkovo vystúpenie ukončila zvolaním "Nech žije kráľ!". Hold Madonna i jej tanečníci Jacksonovi zložili aj na záver koncertu, keď si každý na pravú ruku navliekol rukavicu, tak, ako to robieval aj "kráľ popu". Na stene boli premietané slová z Jacksonovej pesničky Man in The Mirror. Jedna z návštevníčok koncertu, 29-ročná študentka z Pekingu, si myslí, že pocta Jacksonovi bola vrcholom Madonninho koncertu, "pretože speváčka vybrala fotku mladého Michaela, čo znamená, že chápe, že nemal žiadne detstvo". Jane Gadhiaová (47) zase povedala, že od časti venovanej Jacksonovi čakala viac, ale že to bolo vkusné. Vraj si myslela, že Madonna zaspieva jednu z jeho pesničiek. Časť Madonninho koncertu venovaná Michaelovi Jacksonovi _________________________________________________________________________

LOS ANGELES – Nezvyčajný úkaz! Postava pripomínajúca Michaela Jacksona († 50) prešla z jednej strany steny na druhú v dome, kde spevák žil a aj zomrel. Potom sa tieň zrazu stratil. Fanúšikovia Kráľa popu sú v šoku a vynárajú sa špekulácie, že môže ísť o ducha zosnulého speváka.

Záznam bol odvysielaný na CNN počas minulotýždňovej šou Larryho Kinga, ktorý vo svojej relácii spovedal brata Michaela Jacksona Jermaina. Interview dopĺňali záznamy z nakrúteného dokumentu, ktorý približoval, ako Kráľ popu na ranči Neverland žil. Zaujímavé je, že ani kameraman, ani nikto z prítomných si záhadný jav v pozadí nevšimli.

Keď sa však toto video objavilo na stránke YouTube, kam ho zavesili Jacksonovi fanúšikovia, mnohí si všimli postavu, ktorá prešla z jednej strany miestnosti na druhú. To všetko je zachytené na kamere. Okamžite tak začali na fórach všetci preberať, či ide o ducha zosnulého Kráľa popu.

Záhadné video: Jacksonov duch straší v Neverlande?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ffs

(lili, 6. 7. 2009 16:17)

prepáčte zdroj: wwww.topky.sk