Choď na obsah Choď na menu
 


miley chce byť aj modelka

25. 5. 2009

Najbohatšia tínedžerka sveta Miley Cyrus si zarába na živobytie spevom i herectvom. Vo veku 16 rokov sa môže popýšiť miliónmi dolárov na konte a tisíckami fanúšikov po celom svete.

Hviezda seriálu Hannah Montana v súčasnosti absolvuje mnoho letov, aby stihla premiéry rovnomenného celovečerného filmu, v mnohých krajinách.

Fotografia z návštevy Londýna dokazuje, že nie je len malým dievčaťom s farebnými šnúrkami v teniskách, ale aj dozrievajúcou šarmantnou ženou. Za prvé tri dni od uvedenia snímky do amerických kín Hannah Montana: The Movie zarobila 34 miliónov dolárov!

Tréning na modeling

 

 

 

Medzi ambície dcéry Billa Rya Cyrusa patrí aj modeling. Či si však vyskúša skutočné móla, je ešte otázne, no vo filme by si modelku zahrala aj hneď. „Jednoznačne túžim po role modelky. Chcela by som, aby ma ľudia videli aj z tejto stránky, pretože to patrí k mojej práci i túžbam,“ hovorí tvár spoločnosti Walt Disney.

Miley, ktorá v očiach mladých ľudí predstavuje akúsi superhrdinku si je však vedomá, že so slávou treba narábať opatrne, hoci sa jej to nie vždy darí. „Chcela by som, aby si moji fanúšikovia niečo zo mňa vzali, ak je to dobré. Ak však niečo pokazím, chcem aby sa na mojich chybách poučili,“ dodáva.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.