Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvo Mileynej lásky

9. 5. 2009

 Obrázok Konečne je šťstne zamilovaná!Miley po prvý raz prehovorila o svojej veľkej láske i o tom , že svojeho chlapca si isto nenechá nikým ukradnúť.

 

Vďaka nemu je môj životperfektný!Ak si už svoju lásku našiel/našla , tak sa môžeš cítiť ako pravá superstar.Presnejšie povedané:máš niečo spoločné s najzhavnejšiou babou hollywoodu! Miley Cyrus(16) je po uši zamilovaná ! Po prvý raz a z celka otorene hovorí hviezda seriálu,,Hannah Montana" o svojom vzťahu s Justinom Gastonom(20) ,,Justin je to najlepšie , čo ma mohlo stretnúť.Je ten najúžasnejší človek , jakého znám , myslí vic na mňa ako na seba."Justin povedal :"Bol som jej oporou  v tých najťažších chvílach ! "               A čo na to Miley,, Justin ma zachránil.Ocko mi ho predstavil raz pri natáčaní. Vten den som práve vyzerala hrozne , mala som práve na sebe hrozné oblečenie a okuliare.Aj tak ma Justin pozval do kina . Odpálkovala som ho .Vysvetlila som mu , že je toho na mňa moc a že sa teraz nadokážem zamilovať.Miley bola tú dobu úplne na dne. Chýbalo málo a zložila by sa:Najprv vzťak s Nickom Jonasom (16) , ktorý ju totálne zrdtil : Vzťah s Nickom bol hardcore!Bolo mi 13 , keď sme spolu začali chodiť , trvalo to dva roky všetko išlo tak rýchlo!"Potom nekonečné škandály : súkromné fotky na internete , rozruch okolo nepotvrdeného erotického fotenia  , veľa nešťastných flirtov...Až Justinovi sa podarilo Miley znovu rozosmiať - a s tým si získal jej srdce ,,Vytiahol ma zo dna!"Ich vzťah bol doteraz prísne stráženým tajomstvom.Miley ho už ale nechce skrývať,,Justina milujem.Vďaka nemu sú všetky moje problémy len maličkosť !" Tímto verejným vyznaním chce Miley Justina uistiť o svojich pocitoch.Prečo?Vidí totiž , že i ďalšie baby v Hollywoode po ňom začínajú pozerať . NapríkladSelena Gomez (16)už s Justinom skoro flirtovala a Mileyna kamarátka Taylor Swift (19) ho už dokonca ulovila - aj keď zatiaľ iba pre hlavnú rolu do svojho klipu ,,Love Story". A tak Miley vystrkuje pazúry a dáva si na svojím konkurentkám najavo, že o svoju lásku bude bojovať:,,S Justinom bude všetko inak ako s Nickom .Teraz už si svojeho  princa vziať nenechám!"

PRAJEME TI TO, MILEY !

Obrázok

 Celovečerný film,                                                                      televízny seriál,                                                                         úspešné cédečka,                                                                        prvé miesto                                                                               v ankete Zlatý Otto                                                                  2008 v kategoríí                                                                        Herečka a veľké                                                                         šťastie v láske                                                                          -lepšie sa už Miley                                                                    dariť nemôže.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.